Fistar Regál 2000 x 700 x 400 x 425 mm kov zinek 5 polic

Popis produktu

Parametre produktu

Nosnosť na poličke
150 kg
Počet políc
5
Materiál konštrukcie
kovové
Materiál políc
drevovláknité (MDF)
Výška
200 cm
Hĺbka
40 cm
Šírka
70 cm

Parametre produktu

Nosnosť na poličke
150 kg
Počet políc
5
Materiál konštrukcie
kovové
Materiál políc
drevovláknité (MDF)
Výška
200 cm
Hĺbka
40 cm
Šírka
70 cm

Popis produktu

Rohový regál 2000x700x400x425 mm kovový zinkovaný 5-policový, nosnosť 750 kg

Regál rohového typu s nosnosťou až 150 kg na polici nájde využitie ako v domácnosti, tak v kancelárii alebo menšom sklade. Zaistí prehľadné uskladnenie tovaru, dokumentov alebo náradia a ušetrí miesto. Kvalitný materiál a pevná konštrukcia zaistí dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Zároveň je jeho montáž veľmi jednoduchá a zostavenie regálu nezaberie celé popoludnie.

Regály sa neboja korózie a sú vhodné do miestností s vysokou vlhkosťou. Využitie nájdu v bytových aj nebytových priestoroch ako sú dom, byt, garáž, pivnica, sklady, archívy a ďalšie. Unesú zaťaženie až 150 kg na jednu policu pri rovnomernom rozložení hmotnosti. Regál je vyrobený z kovu s hrúbkou 0,65 mm.

Regál sa skladá z komponentov, ktoré do seba zapadnú tak, že na jeho zloženie nie je potrebné žiadne náradie. Montáž regálu je tak naozaj rýchla! Odporúčame si k regálu dokúpiť gumovú paličku, s ktorou je montáž ešte jednoduchšia!

Regál je spoľahlivé riešenie pre vás. Stačí len podporiť jeho stabilitu ukotvením do steny a tešiť sa z dokonale využitého priestoru a uloženie vášho náradia. A nezabudnite, uvedená nosnosť platí v prípade, že je regál rovnomerne zaťažený.

Naše regály sú balené v kartónových krabiciach tak, že sa pohodlne zmestia do kufra osobného automobilu. Súčasťou balenia každého regálu sú plastové koncovky, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním.

Ak potrebujete vyplniť viac priestoru, ponúkame aj výhodné set rohových regálov doplnených o regály klasické, ktoré môžete za pomoci sady na zoskrutkovanie susediacich regálov k sebe regály spojiť tak, že sa zvýši ich stabilita a Vám vznikne kompletný rohový regálový systém!

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.